Uczniów i studentów, samorządowców i przedsiębiorców, a także wszystkich wrażliwych na kwestię ochrony środowiska, Fundacja Pro Terra zaprasza do udziału w przeglądzie filmowym “Śmieć(i)MY”.

Przegląd, organizowany z inicjatywy  Fundacji "Pro terra" Centrum Edukacji Ekologicznej dla Zrównoważonego Rozwoju w Poznaniu, skierowany jest zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów, którzy zostaną ocenieni w odrębnych kategoriach konkursowych. Ich zadaniem będzie nakręcenie trwającego nie dłużej niż 12 minut filmu o tematyce odpadów i związanych z nimi problemów.

Gotowe prace należy nadesłać lub dostarczyć osobiście do organizatora w terminie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2011 r.  Zakwalifikowane do konkursu prace będą prezentowane na platformie www.youtube.com na specjalnie przygotowanym kanale tematycznym od początku kwietnia do końca sierpnia br.

Konkursowe filmy będą podlegały dwustopniowej ocenie w każdej z kategorii: ocenie komisji i internautów. Zwycięski, według tych ostatnich, film otrzyma dodatkowo nagrodę publiczności. Finał przeglądu filmowego "Śmieć(i)MY" połączony z wręczeniem nagród wszystkim laureatom odbędzie się podczas organizowanych w listopadzie br. targów POLEKO w Poznaniu.

Szczegółowe informacje nt. inicjatywy, w tym regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy, znajdują się na stronie internetowej  www.proterra.pl.

źródło: zielonalekcja.pl

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj