Uczniów i studentów, samorządowców i przedsiębiorców, a także wszystkich wrażliwych na kwestię ochrony środowiska, Fundacja Pro Terra zaprasza do udziału w przeglądzie filmowym “Śmieć(i)MY”.

Przegląd, organizowany z inicjatywy  Fundacji "Pro terra" Centrum Edukacji Ekologicznej dla Zrównoważonego Rozwoju w Poznaniu, skierowany jest zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów, którzy zostaną ocenieni w odrębnych kategoriach konkursowych. Ich zadaniem będzie nakręcenie trwającego nie dłużej niż 12 minut filmu o tematyce odpadów i związanych z nimi problemów.

Gotowe prace należy nadesłać lub dostarczyć osobiście do organizatora w terminie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2011 r.  Zakwalifikowane do konkursu prace będą prezentowane na platformie www.youtube.com na specjalnie przygotowanym kanale tematycznym od początku kwietnia do końca sierpnia br.

CCJ 300 x 250

Konkursowe filmy będą podlegały dwustopniowej ocenie w każdej z kategorii: ocenie komisji i internautów. Zwycięski, według tych ostatnich, film otrzyma dodatkowo nagrodę publiczności. Finał przeglądu filmowego "Śmieć(i)MY" połączony z wręczeniem nagród wszystkim laureatom odbędzie się podczas organizowanych w listopadzie br. targów POLEKO w Poznaniu.

Szczegółowe informacje nt. inicjatywy, w tym regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy, znajdują się na stronie internetowej  www.proterra.pl.

źródło: zielonalekcja.pl

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj