Za kilkanaście dni Poznań stanie się najważniejszym miastem w Polsce dla branży ochrony środowiska. Okazją do spotkania będą targi Pol-Eco System 2018 oraz towarzyszące im Forum Energii i Recyklingu. Organizatorem konferencji jest miesięcznik “Energia i Recykling”.

Targi Pol-Eco System to największe i najważniejsze wydarzenie w branży ochrony środowiska w Polsce. Świadczą o tym towarzyszące im sympozja, konferencje i zjazdy. Jednym z nich będzie Forum Energii Recyklingu, które odbędzie się w dniach 23 i 24 października na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie 7.

Eksperci zaproszeni przez redakcję “Energii i Recyklingu” będą rozmawiać o odpadach i energii. Pierwszego dnia dyskusja skupi się na rozszerzonej odpowiedzialności producenta, nowych poziomach recyklingu w Unii Europejskiej oraz recyklingu odpadów opakowaniowych i bioodpadach.

Drugi dzień Forum to tematy związane z energetyką odnawialną. Będzie mowa o klastrach energii, elektromobilności i jej ograniczeniach, a także magazynowaniu energii elektrycznej i cieplnej.

Targi Pol-Eco System 2018 rozpoczną się 23 października i potrwają do 25 października. Forum Energii i Recykling odbędzie się 23 i 24 października w pawilonie 7 targów.

Program Forum Energii i Recyklingu jest dostępny TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj