Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [01.07-02.09.26] hasło 3 – tu zapadną decyzje [rotujący]

Gigant chce do Poznania

Gigant chce do Poznania
19.01.2012, o godz. 10:23
czas czytania: około 1 minuty
0

Za spółką Articulus, która jest jednym z podmiotów prowadzących z miastem Poznań rozmowy o budowie i zarządzaniu spalarnią odpadów stoi Waste Management, największa na świecie firma zajmująca się odpadami - informuje "Rzeczpospolita".

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD1B FORUM RECYKLINGU 2026 [01.07-27.10.26]

Waste Management stara się umocnić swoją pozycję w Europie. Siłą Amerykanów są doświadczenia i kapitał. Spółka o kapitalizacji 15,4 mld dolarów i rocznych przychodach na poziomie 12,5 mld dolarów osiąga rocznie prawie miliard dolarów zysku. Notowana na nowojorskiej giełdzie spółka jest obecna na rynku holenderskim, do Polski chce wejść przez swoją spółkę z Londynu Wheelabrator Technologies. Zdaniem ekspertów Amerykanie nie poprzestaną tylko na poznańskiej inwestycji i będą starali się o kolejne kontrakty, nawet jeśli w Poznaniu im się nie powiedzie – czytamy w "Rzeczpospolitej".

źródło: rp.pl

Tagi:

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

AD1D TARGI GALABAU 16.07-18.09.26

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2026