Polska będzie w tym roku krajem partnerskim giełdy kooperacyjnej „Green Ventures 2008“, która odbędzie się w dniach 4-6 czerwca 2008 w Poczdamie.

„Green Ventures 2008” to międzynarodowe spotkanie firm i przedsiębiorców z branży ochrony środowiska i energii odnawialnej.

Impreza odbywa się po raz jedenasty. W ubiegłych latach w imprezie tej wzięło udział około 3 tys. firm z ponad 70 krajów, reprezentujących wszystkie kontynenty. W latach 2002 oraz 2004 impreza ta odbywała w Szanghaju. Organizatorzy zamierzają w tym roku przeprowadzić Green Ventures również w Rimini na największej imprezie branżowej tego rodzaju we Włoszech „Ecomondo”.

Impreza oprócz bezpośrednich rozmów to także również zwiedzanie firm regionu. Wszyscy uczestnicy są umieszczani w katalogu Green Ventures z którego uczestnicy wybierają interesujących potencjalnych partnerów. W oparciu o kwestionariusz ustalane są bezpośrednie rozmowy.

Na tegorocznym „Green Ventures 2008“ pojawią się firmy, instytucje oraz organizacje ze Skandynawii, Hiszpanii, Anglii, Tunezji, Czech, Rosji, Chin, Węgier, Niemiec i Polski oraz wielu innych krajów.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj