(1.10) W dniach 3-5 października 2007 roku w toruńskim Dworze Artusa, odbędzie się IV "Forum Ekologiczne Branży Chemicznej". Inicjatorem i organizatorem Forum jest Sekretariat Programu „Odpowiedzialność i Troska”. W tym roku wydarzenie to nabiera nowego znaczenia, gdyż obchodzone jest 15- lecie funkcjonowania Programu w Polsce.

Forum Ekologiczne Branży Chemicznej skierowane jest do kadry menedżerskiej zakładów chemicznych, dystrybucyjnych i recyklingowych oraz pracowników naukowych, administracji państwowej, a także do ekspertów zajmujących się zagadnieniami ochrony środowiska. Na Forum podejmowane będą istotne kwestie wdrażania Programu w Polsce, rozwiązywania uciążliwych problemów branży. Ważnym elementem seminarium będzie debata zatytułowana "Twarzy polskiej chemii", a kondycję tejże branży będą wartościować dzieci, które intuicyjnie oceniać będą chemię, ekologię i wyznaczać granice pomiędzy tymi dziedzinami.

Jak zawsze, oprócz oficjalnych relacji, Forum będzie okazją do spotkań towarzyskich i imprez mających na celu integrację środowiska.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj