Zestaw kina domowego, aparat fotograficzny, DVD oraz kuchenka mikrofalowa to jedne z nagród, jakie będą mogły otrzymać osoby, które zdecydują się na bezpłatne oddanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego podczas zbiórki w Jaworznie.

Zbiórka odpadów odbędzie się 21 listopada, miedzy godziną 10.00 a 13.00, na parkingu przed halą MCKiS w centrum miasta.

Wszystkie pełnoletnie osoby, które w dniu zbiórki oddadzą jakąkolwiek ilość elektronicznego złomu otrzymają kupon, który po wypełnieniu będzie mógł wziąć udział w losowaniu piętnastu atrakcyjnych nagród. Łączna wartość przygotowanych fantów przekracza 4000 zł.

– Pomimo tego, że w mieście zakończyła się już Kampania Ekologiczna, nadal prowadzimy akcje mające na celu upowszechnienie wśród mieszkańców Jaworzna selektywnej zbiórki odpadów – tłumaczy Zastępca Prezydenta Miasta Jacek Nowak.

Przygotowana zbiórka jest trzecią, zorganizowaną w tym roku. W poprzednich mieszkańcy miasta, w zamian za odpady, mogli otrzymać ekologiczne torby i ozdobne krzewy. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się czerwcowy Piknik Ekologiczny, podczas którego zebrano ponad 5,5 tony odpadów i rozdano 3,5 tys. krzewów. W sumie, podczas tegorocznych akcji, jaworznianie oddali już ponad 9 ton śmieci.

źródło: jaworzno.pl

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj