Reklama

AD1A FAMAK [29.05-30.06.24]

Jaworzno szykuje Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Jaworzno szykuje Plan Gospodarki Niskoemisyjnej
jwo
08.06.2015, o godz. 12:30
czas czytania: około 1 minuty
0

Miasto Jaworzno przygotowuje się do opracowania strategicznego dokumentu, który skoncentruje się na podniesieniu efektywności energetycznej, zwiększeniu wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz redukcji emisji gazów cieplarnianych.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1B KUBOTA [17.05-16.06.24]

Dokumentem tym będzie „Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Jaworzno”, a jego istotą – przede wszystkim oszczędności i zadbanie o odpowiednią ochronę środowiska i czystsze powietrze w okolicy.

Do prawidłowego wykonania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej, jak również zaplanowania realnych działań na terenie miasta, konieczne będzie pozyskanie odpowiednich informacji, m.in. w postaci inwentaryzacji źródeł ciepła, zużycia energii w budynkach znajdujących się w obrębie miasta oraz określenie emisji gazów z procesów energetycznych na terenie miasta. W tym celu stworzone zostały specjalne ankiety przygotowane zarówno dla lokalnych przedsiębiorców i właścicieli fabryk, jak i zwykłych mieszkańców.

Więcej informacji (w tym także gotowe arkusze ankietowe) można znaleźć na stronie Urzędu Gminy Jaworzno.

[poll id=”11″]

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

AD2 NIEBEZPIECZNE [31.05-17.07.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2024