1 / 6

Wykonane z naturalnych materiałów, odpadów i udekorowane naturalną roślinnością – stoisko firmy Abrys, wydawcy miesięczników zajmujących się ochroną środowiska i gospodarką komunalną z pewności wyróżnia się na poznańskich targach.

Targi Pol-Eco-System to nie tylko stoiska firm oferujących sprzęt i technologie związane z ochroną środowiska, ale i wydawców branżowej prasy. Jednym z budzących największe zainteresowanie zwiedzających jest powierzchnia ekspozycyjna firmy Abrys, wydawnictwa, które ma w swojej ofercie miesięczniki „Przegląd Komunalny”, „Wodociągi-Kanalizacja”, „Czysta Energia”, „Zieleń Miejska”, czy „Recykling”.

Stoisko Abrysu wykonane zostało z naturalnych materiałów, takich jak europalety oraz odpadów, takich jak zużyte opony, czy szpule po kablach przemysłowych. Ponadto w budowie wykorzystano drewniane skrzynki na jabłka, sznur sizalowy, a do wypełnienia siedzeń także stare poduszki. – Wyrażamy w ten sposób siebie i to, co robimy – mówi Małgorzata Masłowska-Bandosz, kierownik działu edukacji ekologicznej w firmie Abrys.

Stoisko znajduje się w Pawilonie 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Można je odwiedzać do piątku.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj