Aby podkreślić swój ścisły związek z tematyką ochrony środowiska, kongres Envicon zyskał od tego roku drugi człon nazwy – Environment. Poznaliśmy również datę tegorocznej edycji.

Kongres Envicon Environment odbędzie się 16 i 17 października 2017 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Odmieniona nazwa to jednak nie koniec nowości.

– Od tego roku kongres przyjmuje nazwę Envicon Environment oraz będzie się odbywał pod hasłem „Bogactwo idei dla środowiska”. W ten sposób organizująca go firma Abrys chce podkreślić, że wydarzenie dotyczy wszystkich najważniejszych aspektów ochrony środowiska i jest doskonałą okazją do tego, aby każdy przedsiębiorca, samorządowiec, naukowiec czy po prostu pasjonat ochrony środowiska mógł poszerzyć swoją wiedzę – mówi Magdalena Bielak, pełnomocnik zarządu ds. marketingu w firmie Abrys.

Tegoroczna edycja Envicon Environment to także powiew świeżości w samej formule wydarzenia. Kongres podzielono na sześć sesji tematycznych: gospodarka odpadami, gospodarka wodna, OZE, elektromobilność, gospodarka o obiegu zamkniętym i innowacyjna gmina. Każda z nich zakończy się panelem dyskusyjnym, podczas których uczestnicy będą mogli usłyszeć wypowiedzi ok. sześćdziesięciu ekspertów z Polski i zagranicy.

Kongres Envicon – tak było podczas zeszłorocznej edycji

Kongres Envicon to największe i najbardziej opiniotwórcze merytoryczne wydarzenie w branży ochrony środowiska i gospodarki komunalnej. Zjazd od ponad dwudziestu lat organizowany jest przez firmę Abrys przy targach Pol-Eco-System w Poznaniu. Zeszłoroczna edycja – Envicon 2016 – przyciągnęła rekordową liczbę ponad 700 uczestników.

Czytaj więcej

Skomentuj