Fundacja „Pro terra” wydłużyła czas nadsyłania filmów promujących ekologię i poruszających problem gospodarki odpadami w ramach konkursu Śmieć(i)MY. Swój udział można zgłaszać do 31 sierpnia. Gotowe projekty będą przyjmowane do 15 września.

Aby wziąć udział w konkursie należy nakręcić materiał wideo (trwający maksymalnie 12 minut), który zainteresuje odbiorców tematem ekologii i zachęci do dbania o środowisko. – Jesteśmy otwarci na wszelkie formy filmów. Może to być reportaż, teledysk, etiuda, nawet materiał kręcony telefonem komórkowym. Liczymy na kreatywność uczestników naszego konkursu – mówi Joanna Ciechanowska-Barnuś, prezes zarządu Fundacji „Pro terra”. Wszystkie nadesłane dzieła trafiają na bieżąco na stronę internetową Fundacji oraz do serwisu Youtube (www.youtube.com/user/FundacjaProTerra) i biorą udział w konkursie (w kategorii amatorskiej lub profesjonalnej).

Finał całej akcji i przegląd zgłoszonych filmów odbędzie się 24 listopada podczas Targów Poleko na terenie MTP w Poznaniu. Twórcy filmów, które uznane zostaną za najciekawsze nie tylko przez jury, ale i internautów, zdobędą atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów – firmy REMONDIS i GGW Development oraz WFOŚiGW w Poznaniu.
Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej organizatora konkursu: www.proterra.pl.

Zapraszamy także na Facebooka: www.facebook.com/fundacjaproterra.  

Więcej informacji udziela:

Sandra Żochowska
LTM Communications
518 029 509
sandra.zochowska@agencja-ltm.pl


Czytaj więcej

Skomentuj