Znamy laureatów konkursu łódzkiej Straży Miejskiej na najczystsze podwórko, elewację i witrynę handlową ulicy Piotrkowskiej.

Zwycięzcą kategorii najczystsza elewacja została posesja przy ul. Piotrkowskiej 135, administrowana przez Wojewódzki Sąd Administracyjny. Najczystszą witryną okazała się wystawa salonu Militaria.pl przy Piotrkowskiej 25. Najczystsze podwórko mieści się natomiast przy ul. Piotrkowskiej 89.

– Żadna z nagrodzonych nieruchomości nie została w 2012 roku ukarana żadnym mandatem za zły stan sanitarny – gratulując zwycięzcom, podkreślał komendant łódzkiej Straży Miejskiej Dariusz Grzybowski.

Konkurs skierowany był do właścicieli i administratorów nieruchomości mieszczących się przy ul. Piotrkowskiej. Oceny dokonywała specjalnie powołana kapituła, w skład której wchodzili dzielnicowi OD Łódź – Śródmieście Straży Miejskiej w Łodzi wraz z naczelnikiem i jego zastępcą.

W pierwszym etapie konkursu wyłoniono po 10 finalistów, kandydatów do nagrody w każdej z kategorii. Później członkowie kapituły kontrolowali w różnych porach dnia wyłonione w pierwszym etapie finałowe nieruchomości. Po czym nastąpiło podsumowanie konkursu i ustalenie rankingu podmiotów biorących w nim udział. Najlepsi zostali uhonorowani okolicznymi statuetkami ufundowanymi przez komendanta Straży Miejskiej w Łodzi.

źródło: uml.lodz.pl

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj