Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Łódź: urzędnik na rowerze

Łódź: urzędnik na rowerze
05.04.2013, o godz. 10:22
czas czytania: około 1 minuty
0

Wiceprezydent Łodzi Radosław Stępień zainaugurował oficjalnie działalność punktu wypożyczania rowerów dla pracowników Urzędu Miasta w Łodzi.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

– Pomysł zrodził się podczas wizyty przed kilku laty w siedzibie Parlamentu Europejskiego, gdzie normalną rzeczą jest wypożyczalnia rowerów dla urzędników. W UMŁ przeprowadzamy pewien eksperyment, który – jeśli się powiedzie – zostanie rozszerzony. Zobaczymy najpierw, jakie będzie zainteresowanie wykorzystaniem służbowych rowerów – powiedział wiceprezydent Radosław Stępień.

Mimo niesprzyjającej aury, swój akces do użytkowania jednośladów w pracy już zgłosiło 26 osób. Do dyspozycji pracowników Urzędu Miasta Łodzi jest 6 rowerów klasycznych oraz jeden ze wspomaganiem elektrycznym. Zgodnie z przepisami bhp, urzędnik musi przejść jednak najpierw odpowiednie badania i przeszkolenie.

– Jeśli pomysł chwyci i będzie się rozwijał, jesteśmy gotowi podwoić liczbę rowerów w dyspozycji UMŁ – zapowiedział Stępień.


 

Tagi:

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

ad1d odpady z kanalizacji webinar [22.06-14.07.26]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2026