Najnowocześniejsze technologie przetwórcze, maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, opakowania, wzornictwo, szeroki wybór tworzyw sztucznych oraz recykling – to wszystko już za tydzień (27-30 maja) będzie można znaleźć na stoiskach w Targach Kielce.

W tym roku Targi Kielce odwiedzi ponad 800 wystawców z ponad 30 krajów: Niemiec, Włoch, Anglii, Szwecji, Szwajcarii, Francji, Austrii, Chin, Belgii, Słowacji, Tajwanu, Tajlandii, Japonii, Luksemburga, Hiszpanii, Czech, Węgier, Brazylii, Słowenii, Ukrainy, Egiptu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Turcji, Holandii, Hong Kongu, USA, Korei, Finlandii, Izraela, Litwy, Indii, Niderlandów oraz oczywiście z Polski. Od kilku już lat w rankingu Polskiej Korporacji Targowej PLASTPOL jest liderem listy wśród imprez o największej liczbie wystawców zagranicznych. W halach Targów Kielce wystawiają się liderzy światowego rynku oraz produkcji i dystrybucji tworzyw sztucznych. Nie zabraknie między innymi  takich firm jak Bayer, Charmilles, Egyplast, Lumel, Mann+Hummel czy Siemens.

Wraz z rozwojem branży zakres wystawy jest systematycznie poszerzany o coraz to nowsze technologie i urządzenia stosowane w rozwijających się dziedzinach przetwórstwa tworzyw sztucznych. Na wystawie PLASTPOL prezentowane jest niemal wszystko, począwszy od wczesnych etapów produkcji plastiku na jego utylizacji i recyklingu kończąc. Znaleźć można tu przede wszystkim maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw. Swoje rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty oferują również firmy z branży opakowań z tworzyw sztucznych. Cztery targowe dni w halach Targów Kielce to także okazja, aby zobaczyć całe procesy technologiczne.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj