Wall-E, czyli Wysypiskowy Automat Likwidująco-Lewarujący E-klasa, to sympatyczny robot pracujący na gigantycznym składowisku odpadów. O jego miłosnej historii opowiada najnowszy film studia Pixar.

Miejsce akcji filmu to Ziemia w dość odległej na szczęście przyszłości. Planeta została zaśmiecona przez ludzi do tego stopnia, że zmuszeni byli ją opuścić na pokładzie wielkiego statku kosmicznego Axiom. Wall-E jest małym robocikiem obdarzonym niezwykłą osobowością. Mieszka sam na Ziemi i codziennie ciężko pracuje jako mini-kompaktor. Wieczory umila sobie oglądaniem jedynej ocalałej wideokasety – musicalu „Hello Dolly”. Pewnego dnia na Ziemię przybywa gość z kosmosu – nowoczesna i piękna sonda EWA. Od tej chwili życie Wall-E’ego całkowicie się zmienia, a uczucie do EWY sprawia, że robot odkrywa swoje prawdziwe przeznaczenie i wyrusza na wyprawę po niewyobrażalnie fantastycznym wszechświecie.

Film wchodzi na ekrany polskich kin w przyszły weekend, a już teraz możecie zobaczyć, jak wygląda codzienne życie Wall-E’ego na składowisku:

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj