Dziś rozpoczęło się na Targach Poleko 2007 towarzyszące Salonowi Czystej Energii Forum Czystej Energii.

Tradycyjnie minister środowiska po uroczystym otwarciu Targów zwiedzał stoiska i nawiązywał kontakty z wystawcami. Szczególnym zainteresowaniem prof. Macieja Nowickiego cieszyła się ekspozycja Salon Czystej Energii. Zwiedzając ją, minister złożył wizytę na odbywającym się w salce seminaryjnej Forum Czystej Energii, gdzie został gorąco powitany. Odnawialne źródła energii są dla obecnego ministra „oczkiem w głowie”.

Dlatego też Urszuli Wojciechowskiej, prowadzącej Forum, minister przekazał wyrazy uznania za prowadzoną z dużym zaangażowaniem i pasją działalność edukacyjną oraz promocję OZE, a także podziękował za – jak to określił – dobrą pracę.

Wyraził również wdzięczność za zaangażowanie w działalność na rzecz OZE Zbigniewowi Kamieńskiemu, który wygłaszał swój referat.

Uczestników Forum minister prosił o to, aby informować go o wszystkich barierach, na jakie napotykają w swojej działalności na rzecz OZE. Urszula Wojciechowska, redaktor naczelna miesięcznika „Czysta Energia”, zaproponowała, że można to zrobić właśnie za pośrednictwem czasopisma „Czysta Energia”: ‑ Piszcie państwo listy do redakcji, a my przekażemy je panu ministrowi.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj