Reklama

CWS BANER ad1A [03.11-06.12.23]

Na Podkarpaciu PGE Obrót zachęca do instalacji PV i magazynów energii

Na Podkarpaciu PGE Obrót zachęca do instalacji PV i magazynów energii
PAP/dom
10.08.2022, o godz. 8:30
czas czytania: około 1 minuty
0

PGE Obrót zachęca klientów do montowania instalacji fotowoltaicznej w zestawie z magazynami energii. Firma proponuje szczegółowe i fachowe doradztwo w tym zakresie, pomagając m.in. w formalnościach związanych z dofinansowaniem takiej inwestycji.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD1B_ARBENA1_31.08.23-02.03.24

Jak podkreśliła spółka, magazyny energii pozwalają zachować nadwyżki energii z instalacji fotowoltaicznej, które w gospodarstwie domowym albo firmie, można spożytkować w dowolnym momencie. Dzięki temu można efektywnie korzystać z wyprodukowanej energii, oddając do sieci tylko niezbędne minimum.

– Zapewnia niezależność i bezpieczeństwo energetyczne, a także efektywne wykorzystywanie energii w źródłach prosumenckich. Najważniejsze jest precyzyjne określenie potrzeb klienta oraz dopasowanie do nich montowanej instalacji fotowoltaicznej. Oprócz fachowego audytu technicznego, oferujemy urządzenia wysokiej jakości razem z gwarancją i serwisowaniem oraz montaż przez wykwalifikowane ekipy fachowców – mówi prezes PGE Obrót Mariusz Rędaszka, który podkreśla, że łączenie tych dwóch elementów jest naturalne.

Inwestycja oferowana przez PGE Obrót umożliwia skorzystanie z dotacji w programie „Mój Prąd 4.0”. Firma proponuje klientom również dodatkowe rozwiązania takie jak System Zarządzania Energią.

Do skorzystania z oferty wystarczy wypełnić formularz na stronie gkpge.pl. Następnie, jak zapewnia spółka, doradca skontaktuje się w celu ustalenia dalszych szczegółów, odpowie na pytania i przeprowadzi przez każdy etap inwestycji.

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

envicon 2023 ad1a

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2023