PGE Obrót zachęca klientów do montowania instalacji fotowoltaicznej w zestawie z magazynami energii. Firma proponuje szczegółowe i fachowe doradztwo w tym zakresie, pomagając m.in. w formalnościach związanych z dofinansowaniem takiej inwestycji.

Jak podkreśliła spółka, magazyny energii pozwalają zachować nadwyżki energii z instalacji fotowoltaicznej, które w gospodarstwie domowym albo firmie, można spożytkować w dowolnym momencie. Dzięki temu można efektywnie korzystać z wyprodukowanej energii, oddając do sieci tylko niezbędne minimum.

– Zapewnia niezależność i bezpieczeństwo energetyczne, a także efektywne wykorzystywanie energii w źródłach prosumenckich. Najważniejsze jest precyzyjne określenie potrzeb klienta oraz dopasowanie do nich montowanej instalacji fotowoltaicznej. Oprócz fachowego audytu technicznego, oferujemy urządzenia wysokiej jakości razem z gwarancją i serwisowaniem oraz montaż przez wykwalifikowane ekipy fachowców – mówi prezes PGE Obrót Mariusz Rędaszka, który podkreśla, że łączenie tych dwóch elementów jest naturalne.

Inwestycja oferowana przez PGE Obrót umożliwia skorzystanie z dotacji w programie „Mój Prąd 4.0”. Firma proponuje klientom również dodatkowe rozwiązania takie jak System Zarządzania Energią.

Do skorzystania z oferty wystarczy wypełnić formularz na stronie gkpge.pl. Następnie, jak zapewnia spółka, doradca skontaktuje się w celu ustalenia dalszych szczegółów, odpowie na pytania i przeprowadzi przez każdy etap inwestycji.

Czytaj więcej

Skomentuj