ZŁOTE MEDALE MTP POLEKO 2008
1. Pompa ciepła do przygotowania ciepłej wody użytkowej EUROPA 313.1
OCHSNER, Austria
Zgłaszający: OCHSNER Sp. z o.o., Kraków
Pawilon 6A stoisko 2
2. Analizator spalin MGA5+
MRU GMBH, Niemcy
Zgłaszający: MRU Sp. z o.o., Mosina
Pawilon 5E stoisko 155
3. Kolektor słoneczny płaski o nazwie „Re 2.85"
Sunex Sp. z o.o. Racibórz
Pawilon 6 stoisko 12
4. Biogazowy agregat kogeneracyjny HE-KEC-480/510-PG480-P
PPUH HORUS ENERGIA Sp. z o.o., Sulejów
Pawilon 6A stoisko 23
5. Internetowy system OLZA sterowania zrzutem wód zasolonych do
zbiorników wód powierzchniowych
Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A., Jastrzębie Zdrój
Pawilon 5 stoisko 4K
6. Stacja ENVIRO 151 monitorowania hałasu komunikacyjnego i warunków środowiskowych
FAR DATA Derela i Wspólnicy Sp.., Kraków
Pawilon 5 stoisko 199
7. System zbiórki i transportu lekkich opakowań- ZITO
PPUH GNIOTPOL Kazimierz Gniot, Kurznie
Pawilon 3 stoisko 51
8. Mieszanka do budowy nawierzchni dróg o właściwościach
redukujących hałas – NANOSOF
COLAS Polska Sp. z o.o., Palędzie
Pawilon 5 stoisko 153
9.Olej bazowy N-200
Rafineria Nafty Jedlicze S.A., Jedlicze
Pawilon 3 stoisko 40
10. Linia technologiczna BIOMASSER do produkcji brykietów ze słomy
Serwis AKPiA Roman Długi, Poznań
Zgłaszający: ASKET Roman Długi, Poznan
Sektor 6 stoisko 4
11.Mikrofalowy reaktor ATON 200 do unieszkodliwiania odpadów azbestowych
ATON – HT S.A. Wrocław
Pawilon 4 stoisko 24
STOISKA NAGRODZONE w KONKURSIE ACANTHUS AUREUS na POLEKO 2008
1. REMONDIS Sp. z o.o., Warszawa
Pawilon 3, stoisko 13
2. GRILTEX POLSKA Sp. z o.o., Poznań
Pawilon 3, stoisko 22
3. OGÓLNOPOLSKA IZBA GOSPODARCZA RECYKLINGU, Warszawa
Pawilon 3, stoisko 40
4. HORSTMANN Budowa Urządzeń i Technika Ekologiczna Sp. z o. o., Wągrowiec
Pawilon 3, stoisko 49
5. SITA POLSKA Sp. z o.o., Warszawa
Pawilon 3, stoisko 52
6. Strabag Sp. z o.o., Warszawa
Pawilon 3, stoisko 58
7. PROTE – Technologie dla Środowiska Sp. z o.o, Poznań
Pawilon 3, stoisko 63
8. SIGMA SA, Jaszków
Pawilon 3, stoisko 83
9. NARODOWY FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA i GOSPODRAKI WODNEJ, Warszawa
Pawilon 5, stoisko 1
10. BANK OCHRONY ŚRODOWISKA, Warszawa
Pawilon 5, stoisko 3
11. INSTYTUT EKOLOGII TERENÓW UPRZEMYSŁOWIONYCH, Katowice
Pawilon 5, stoisko 4
12. SARPI DĄBROWA GÓRNICZA Sp. z o.o., Dąbrowa Górnicza
Pawilon 5, stoisko 56
13. THERMAFLEX IZOLACJI Sp. z o.o., Żarów
Pawilon 6 a, stoisko 31
14. ELTA POLSKA Sp. z o.o., Błonie
Pawilon 6 a, stoisko 59
źródło: MTP
Komentarze (0)