Systemy informatyczne firmy Logica Poland zostały w ostatnich miesiącach wyróżnione dwoma nagrodami przez Microsoft oraz Polską Fundację Ochrony Zasobów Wodnych.

W Konkursie na Najlepszą Aplikację roku 2008 organizowanym przez Microsoft nagrodzono Zintegrowany system TP-SANIT  do zarządzania przedsiębiorstwem typu MPO/ PGK w kategorii: „Najlepszy program komputerowy wspomagający zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem 2008 r.”

System TP-SANIT, jest rozwiązaniem informatycznym mającym na celu usprawnienie zarządzania firmą branżową poprzez dostarczanie on-line informacji w zakresie danych pochodzących z obszaru ekonomicznego przedsiębiorstwa (rozliczenia i finanse) oraz technicznego (np. transport, warsztat). System został już wdrożony w kilkudziesięciu przedsiębiorstwach świadczących usługi wywozu nieczystości stałych i płynnych, wśród których są m.in.: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Krakowie, Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o. w Lesznie, Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej z siedzibą w Krośnie.

Polska Fundacja Ochrony Zasobów Wodnych wyróżniła podczas XVI Międzynarodowych Targów WOD-KAN 2008 w Bydgoszczy System Internetowe Biuro Obsługi Klienta (iBOK) w kategorii: „Nowoczesne narzędzie IT w komunikacji przedsiębiorstwa z klientami”.

Dzięki zastosowaniu iBOK, petent ma m.in. możliwość wglądu on-line do swojego stanu rozliczeń, zapłacenia za wystawioną fakturę, zgłoszenia awarii, reklamacji czy też innych uwag, a dodatkowo może on podać stan licznika.

Firma Logica Poland (wcześniej WM-data Techno-Progress) zajmuje się wytarzaniem i wdrażaniem specjalistycznych systemów informatycznych dedykowanych dla przedsiębiorstw sieciowych, wielobranżowych i komunalnych.


UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj