Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami „MZO” S.A. w Ostrowie Wielkopolskim ma nową stronę internetową: www.mzo.com.pl

Ze strony można dowiedzieć się o świadczonych przez ostrowską firmę usługach, poznać zasady gospodarki odpadami. Można także dowiedzieć się jak żyć zdrowo czysto i ekologicznie – segregując odpady, dbając o również o swoje najbliższe otoczenie.

Ważną nowością jest Biuro Obsługi Klienta on-line. – Chodzi o to, by z klientem rozmawiać – mówią w ostrowskiej firmie. Dodają, że chodzi tu także o przekazywanie uwag i opinii o pracy spółki. Kontakt z BOK zapewnia specjalny kwestionariusz kontaktowy – informacje z niego trafiają natychmiast na komputery pracowników biura.

Na mniej skomplikowane pytania pracownicy BOK odpowiedzą natychmiast. Na te wymagające szczegółowych wyjaśnień tak szybko, jak tylko się da – nigdy dłużej niż jeden dzień roboczy. Dzięki systemowi publikacji treści nowe komunikaty i istotne dla mieszkańców informacje będą natychmiast na stronie pojawiać się na stronie.

– Chcemy, by stała się platformą wymiany informacji między nami i klientami. Chcemy nie tylko czekać na uwagi klientów, ale także przypominać im o obowiązujących zasadach ochrony środowiska. – mówi Andrzej Strykowski, prezes ZOiGO MZO SA.

źródło: ostrow-wielkopolski.um.gov.pl


UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj