Nowa ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach wymusza wprowadzenie istotnych zmian na polskim rynku odpadowym. W poniedziałek odbędzie się szkolenie dla osób zainteresowanych zmianami, które wprowadzi nowa ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

Ustawa wejdzie w życie 1 stycznia 2012 r., a wraz z nią nowe zadania i obowiązki dla gmin. Zdajemy sobie sprawę jak trudno jest zbudować efektywny system gospodarowania odpadami komunalnymi, dlatego udział w szkoleniu pozwoli uczestnikom spotkania rozwiać wątpliwości dotyczące „odpadowej rewolucji” oraz poznać blaski i cienie nowej ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

 Program szkoleń powstał w oparciu o analizę przeprowadzonych ankiet oraz najczęściej zadawanych przez Państwa pytań. Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizacji spotkań poświęconych tematyce komunalnej jest gwarancją uzyskania rzetelnej wiedzy. Zapraszamy na kolejne spotkania poświęcone nowej ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach więcej informacji na naszej stronie internetowej www.abrys.pl w zakładce najbliższe szkolenia.

W poniedziałek, 12 września w Poznaniu w Hotelu Ikar odbędzie się szkolenie pt. "Nowe rozwiązania w gospodarce odpadami komunalnymi – skutki przejęcia przez gminy własności nad odpadami". Szkolenie jest pierwszym z cyklu spotkań poświęconych nowej ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, organizowanych przez firmę Abrys.

Opiekunem merytorycznym spotkania jest prof. dr hab. Marek Górski.  Szkolenie zgromadzi ponad 150 uczestników zainteresowanych zmianami, które wprowadzi nowa ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.


 
 

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj