Wczoraj w Poznaniu w uroczystej atmosferze w gronie przedstawicieli władz miasta oraz współpracujących firm Marek Osiecki, prezes REMONDIS Sanitech Poznań przekazał swe obowiązki Michałowi Dąbrowskiemu, który dotychczas pełnił funkcje prezesa organizacji odzysku EKO-PUNKT S.A. a z grupą firm REMONDIS związany jest od kilkunastu lat.

Marek Osiecki był prezesem zarządu REMONDIS Sanitech od roku 1997, równolegle zasiadał w zarządzie REMONDIS Sp. z o.o. Teraz szefować będzie firmie SARIA Polska (także z grupy Rethmann) zajmującej się utylizacją niejadalnych produktów zwierzęcych i produkcją mączek mięsno-kostnych oraz tłuszczu utylizacyjnego.

Podczas spotkania ciepło wspominano zmarłego w tym roku Wojciecha Szczęsnego Kaczmarka, prezydenta Poznania wybranego w wyniku  pierwszych wolnych wyborów samorządowych. Doprowadził on do powstania pierwszej w kraju spółki samorządu z kapitałem zagranicznym – firmy Rethmann Sanitech Poznań.


Czytaj więcej

1 Komentarz

  1. Co nam po nowym prezesie jak i tak nie umie zarządzać SMECI wylewają się z kubłów od 4 tygodni nie opróżniane Wstyd nowy prezesie wstyd

Skomentuj