Jeszcze tylko do końca października można zgłaszać swój udział w I Konferencji Naukowo-Technicznej “Ozon w Polsce”. Nowoczesne rozwiązania z zakresu wytwarzania ozonu w ozonatorach hybrydowych, mieszania ozonu z wodą w wielostopniowych kolumnach kontaktowych oraz opomiarowania i sterowania wszystkimi procesami będą przedmiotem wystąpień naukowców i oraz inżynierów projektujących i eksploatujących instalacje ozonowe.

Skierowana do branży wodociągowej I Konferencja Naukowo-Techniczna "Ozon w Polsce", jest poświęcona tematyce ozonu i jego niedocenionym w Polsce właściwościom. Wydarzenie odbędzie się 20-21.11.2014 r. w Krynicy Zdrój.

Organizatorzy chcą, by to spotkanie zapoczątkowało cykl tematycznych wydarzeń skierowanych do branży wod-kan.

Do udziału w konferencji zaproszeni są przedstawiciele wodociągów polskich reprezentowanych przez prezesów firm, technologów, osoby odpowiedzialne za jakość, a także wszystkich zainteresowanych branżą wodociągową.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Izba Gospodarcza "Wodociągi Polskie", natomiast wśród patronów medialnych są m.in. media firmy Abrys: miesięczniki "Przegląd Komunalny" i "Wodociągi i Kanalizacja" oraz serwis branżowy: www.komunalny pl.

Organizatorem jest firma Wofil.

Program konferencji – do pobrania.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj