1 / 3

Gdyńskie przedsiębiorstwo po raz trzeci zostało wyróżnione w Konkursie o Pomorską Nagrodę Jakości. W tegorocznej edycji spółce przypadł Srebrny Laur Jakości w kategorii dużych organizacji.

Konkurs, organizowany przez Pomorską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, dedykowany jest organizacjom, które prezentują najlepszą organizację i skuteczne zarządzanie, produkują nowoczesne wyroby oraz świadczą usługi na wysokim poziomie. Konkurs promuje nowoczesne koncepcje zarządzania przedsiębiorstwem oraz przyczynia się do podnoszenia poziomu organizacyjnego i technicznego firm regionu Pomorza, wspomagając je w konkurowaniu z innymi organizacjami w Europie.

Wyróżnienie zostało wręczone podczas XIX Gali Konkursu, która miała miejsce 5 lutego br. w Domu Technika NOT w Gdańsku. PEWIK GDYNIA jako finalista konkursu, został wysoko oceniony pod względem zarządzania procesami zapewniającymi wzrost jakości oferowanych usług i poziomu satysfakcji klientów, a także pod względem aspektów ekologicznych, satysfakcji pracowników oraz osiągnięcia założonych celów rozwoju przedsiębiorstwa.

W poprzednich latach spółka otrzymała Srebrny oraz Złoty Laur Jakości. Tegoroczny Srebrny Laur Jakości jest potwierdzeniem właściwego kierunku w doskonaleniu działalności ku zadowoleniu klientów, partnerów biznesowych oraz pracowników w zgodzie z przyjętą misją Żyjemy w harmonii ze środowiskiem”.

Czytaj więcej

Skomentuj