Pies rasy pekińczyk trafił do sortowni odpadów we Włoszczowej. Zwierzę było zamknięte w zawiązanym worku na śmieci. Policja szuka właściciela. 

Szczeniaka w zawiązanym worku na śmieci odkryli w środę – w trakcie pracy – pracownicy sortowni odpadów w miejscowości Włoszczowa w województwie świętokrzyskim.

Wycieńczone zwierzę przewieziono do przychodni weterynaryjnej, gdzie udzielono mu pomocy. Wcześniej pracownicy sortowni powiadomili o tym policję.

Pies do sortowni trafił prawdopodobnie z transportem, który odbierał odpady w rejonie miejscowości Bebelno, Rogienice, Dąbie.

Komenda Powiatowa Policji we Włoszczowej szuka właściciela czteronoga. Ktokolwiek rozpoznaje zwierzę na zdjęciu, proszony jest o kontakt pod numerem tel. 41 388 32 05.

Za znęcanie się nad zwierzętami grożą 3 lata więzienia, a w przypadku szczególnego okrucieństwa – 5 lat.

Czytaj więcej

1 Komentarz

  1. Temu wlascicielowi zycze to samo ,ty skurczybyku gdybys wpadl moje rece to potobie powinnien dostac 25l i to malo ,ja dopiero co musialam uspoc Dzekiego rak prostaty zyl 11l ale kochalismy go b. jak dziecko rozpaczamy strasznie,ze takie zwyrodnialce chodza po swiecie mogl dac do azlu ale w ten sposob.

Skomentuj