Efektywność oszczędzania
Z Arturem Łazickim, zastępcą dyrektora Polsko-Japońskiego Centrum Efektywności Energetycznej, na temat zarządzania energią i poprawy efektywności energetycznej w przemyśle rozmawia Łukasz Bandosz.
Z Arturem Łazickim, zastępcą dyrektora Polsko-Japońskiego Centrum Efektywności Energetycznej, na temat zarządzania energią i poprawy efektywności energetycznej w przemyśle rozmawia Łukasz Bandosz.