Ekologiczni laureaci wybrani
XI edycja Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni Środowisku” została zakończona 5 lutego br. w Warszawie. Patronat honorowy nad imprezą sprawował Lech Kaczyński, prezydent RP.
XI edycja Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni Środowisku” została zakończona 5 lutego br. w Warszawie. Patronat honorowy nad imprezą sprawował Lech Kaczyński, prezydent RP.