Liderzy współpracy
Podczas specjalnej konferencji w Warszawie w październiku ub.r. ogłoszono zwycięzców Konkursu „Samorządowy Lider Zarządzania 2010 – Współpraca jednostek samorządu terytorialnego z organizacjami pozarządowymi”.
Podczas specjalnej konferencji w Warszawie w październiku ub.r. ogłoszono zwycięzców Konkursu „Samorządowy Lider Zarządzania 2010 – Współpraca jednostek samorządu terytorialnego z organizacjami pozarządowymi”.