W dniach 6 – 8 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbył się II Kompleks Targów Infrastruktura 2004 pod patronatem Ministra Infrastruktury. Organizatorem targów jest firma Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o.
W targach wzięło udział 107 wystawców, którzy zaprezentowali ofertę m.in. z zakresu budownictwa komunikacyjnego, infrastrukturalnego oraz ochrony środowiska, a także inżynierii ruchu drogowego i elektroniki drogowej, w tym systemy sterowania i dynamicznego regulowania ruchem płynnym i spoczynkowym, oznakowanie poziome i pionowe, oprogramowanie, systemy telematyczne, a zwłaszcza monitoring pogodowy, stanu nawierzchni oraz systemy ostrzegania o niebezpieczeństwie. Nie zabrakło również firm projektowo – badawczych i rozwojowych, a także oferujących nadzór i doradztwo inwestycyjne i finansowe. Tradycyjnie można się było zapoznać z szeroką ofertą materiałów i sprzętu do budowy dróg i mostów, a także mebli miejskich i tzw. małą architekturą. Na płycie przed Pałacem Kultury i Nauki została zaprezentowana imponująca oferta maszyn, samochodów i naczep do budowy i utrzymania dróg. Oddzielny sektor został przeznaczony dla firm zajmujących się konserwacją zabytków.
Targom towarzyszyły liczne seminaria i konferencje poświęcone m.in. poprawie bezpieczeństwa ruchu drogowego, ochronie infrastruktury drogowej, zastosowaniu sieci telematycznych. Tradycyjnie swoje prezentacje przygotowali wystawcy. Wszyscy obecni na targach mogli skorzystać nieodpła...

Wykup dostęp do płatnych treści Portalu Komunalnego!

Chcesz mieć dostęp do materiałów Portalu Komunalnego Plus?