„Prawne i praktyczne aspekty zarządzania gospodarką wodno-ściekową” to tytuł konferencji naukowo-technicznej, która odbyła się w Białowieży w dniach 23-25 lutego br. Jej organizatorem była spółka KanRo. Aż 170 gości w zaciszu hotelu „Żubrówka” celebrowało dziewiątą już edycję spotkania. Wśród prelegentów byli przedstawiciele zarówno świata nauki, jak i producentów nowatorskich rozwiązań. Bogaty program konferencji pozwolił jej uczestnikom na wysłuchanie urozmaiconych wystąpień, np. prof. Ziemowita Suligowskiego na temat znaczenia planowania przestrzennego czy dr. Tomasza Pawlaka, który porównał bezwykopowe i wykopowe sposoby renowacji sieci kanalizacyjnych.

Oddechem w wypełnionym prelekcjami dniu była m.in. możliwość zwiedzenia Puszczy Białowieskiej. Nic dziwnego, że wszyscy jednogłośnie deklarowali chęć spotkania się na kolejnej, jubileuszowej edycji tej regionalnej konferencji.
(al)

Wykup dostęp do płatnych treści Portalu Komunalnego!

Chcesz mieć dostęp do materiałów Portalu Komunalnego Plus?