Tematem przewodnim tegorocznych targów ochrony środowiska Pol-Eco-System w Poznaniu była gospodarka o obiegu zamkniętym. Choć nie brakowało także tematyki samochodów elektrycznych, odnawialnych źródeł energii czy przeciwdziałania zanieczyszczeniom powietrza.

Targi Pol-Eco-System 2017 odbywały się w dniach 17-19 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dzień wcześniej w tym samym miejscu rozpoczął się największy kongres ochrony środowiska – Envicon Environment, który ekspozycje targowe uzupełniał merytoryczną dyskusją z udziałem polskich i zagranicznych ekspertów.

Wydarzenie zgromadziło ponad 300 wystawców. Były w nich również firmy spoza Polski. – Targi Pol-Eco-System są dla nas bardzo ważne ze względu na to, że są to największe targi branżowe w kraju – wyjaśnia Gabriel Grabowski z Contenur.

– Jesteśmy bardzo mocno nastawieni na to, żeby zwiększać naszą aktywność na terenie Polski, stąd rzeczywiście przywiązujemy dużą wagę do tych targów – dodaje Grabowski.

Pol-Eco-System 2017 było także doskonałą okazją, aby podsumować ten rok pod kątem przeprowadzonych inwestycji i kondycji rynku technologii środowiskowych. – Rynek w bieżącym roku uległ poprawie, zauważamy lekki trend wzrostowy – poinformował nas Waldemar Wojciechowski z firmy Ekocel.

Pol-Eco-System 2017: zobacz targi ochrony środowiska od środka! [GALERIA]

Czytaj więcej

Skomentuj