Wkrótce w Poznaniu odbędą się największe w Polsce targi ochrony środowiska POLEKO. W dniach 20-23 listopada będzie można poznać międzynarodową najnowszą ofertę z zakresu recyklingu odpadów, energii odnawialnej, czy gospodarki wodno-ściekowej, wziąć udział w dyskusjach w ramach Ecology Worshop czy podejrzeć przykłady najnowszych rozwiązań w ramach specjalnych przestrzeni ekspozycyjnych.

Przestrzenie specjalne na Poleko:

Salon Czystej Energii – poświęcony technologiom oraz produktom związanym z wykorzystaniem energii ze źródeł odnawialnych. Organizowany jest we współpracy z izbami i stowarzyszeniami zajmującymi się propagowaniem energetyki odnawialnej. W ramach tej przestrzeni można zapoznać się z najnowszą ofertą m.in.. kotłów, kolektorów słonecznych, pomp, komponentów do biogazu i biomasy.

Miasteczko Ekologiczne – to nowa przestrzeń, na której będzie można zobaczyć m.in.: kolektory słoneczne (na atrapach budynków), lampy hybrydowe i LED, piece, kotły na biomasę, pompy cieplne, ekologiczne pojemniki, kontenery do selektywnej zbiórki odpadów, automaty do zbiórki opakowań i ich recyklingu, kosiarki, samochody z napędem hybrydowym i elektrycznym, pojazdy do zbiórki odpadów czy mały wiatrak. 

Wydarzenia specjalne:
Forum Czystej Energii
Forum Recyklingu
Glob Pełen Energii
Program wydarzeń – pozostałe konferencje

Więcej na: www.poleko.mtp.pl


UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj