W Krakowie rusza Program Remontów Dedykowanych, czyli możliwość sfinansowania budowy nowego lub wyremontowania istniejącego elementu infrastruktury miejskiej. To oferta dla firm i osób prywatnych. W zamian fundator może liczyć na reklamę.

– To oferta dla wszystkich, którzy chcą sfinansować budowę nowego lub remont istniejącego elementu infrastruktury miejskiej – chodnika, ławki czy kwietnika – mówi Michał Pyclik z Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu. Na wyremontowanej lub nowej inwestycji zostanie umieszczona tabliczka ze wskazaniem fundatora lub innym wybranym przez niego napisem.

Oferta programu jest adresowana zarówno do osób prywatnych, które chciałyby wnieść swój wkład w rozwój Krakowa lub upamiętnić osobę bliską albo dane wydarzenie, jak i przedsiębiorców zajmujących się remontami chodników, projektowaniem zieleni lub jej realizacją. W ostatnim przypadku poczynione nakłady będą stanowiły doskonałą formę reklamy. Możliwe jest też przeznaczenie danego terenu dla realizacji dzieła artystycznego, które ujmie w swym zakresie element infrastruktury miejskiej.

źródło: krakow.pl

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj