29 stycznia w Warszawie odbędzie się konferencja “Kompleksowe projektowanie infrastruktury jako podstawa zrównoważonej gospodarki wodno-ściekowej”.

Konferencja dedykowana jest właścicielom firm projektowych, kierownikom pracowni oraz projektantom z branży wodno-kanalizacyjnej, której organizatorem jest firma Aplikom, a Partnerami – Autodesk oraz HP.

Konferencję otworzy prelekcja Wojciecha Jędrzejczaka, Dyrektora Zarządzającego Autodesk w Polsce, pt. „Projektowanie zrównoważone – wizja staje się rzeczywistością”, podczas której odpowie na pytanie gdzie szukać doskonalszych narzędzi i procesów projektowania i symulacji. Opowie o wizji rozwoju oprogramowania i technologii Autodesk na najbliższe lata, analizie potrzeb klientów i stopnia wdrożenia technologii BIM (Building Information Modeling) oraz Digital Prototyping dla sektora projektowania infrastruktury oraz czynniki wspomagające i utrudniające wdrażanie nowoczesnych technik projektowania.

Następnie zespół inżynierów CAD z firmy Aplikom przedstawi „na żywo” rozwiązanie do kompleksowego projektowania infrastruktury wod-kan, w skład której mogą wchodzić sieci, zbiorniki, melioracja czy oczyszczalnie, wykorzystując do tego celu oprogramowanie Autodesk oraz Urbano Canalis i Urbano Hydra.

Ponadto Maciej Misiewicz, ekspert z firmy HP, opowie o tym, na co należy zwrócić uwagę przed zakupem lub modernizacją stanowiska dla projektanta oraz czym różni się stacja robocza od tradycyjnego komputera PC pod względem możliwości, łatwości rozbudowy, ergonomii i bezpieczeństwa pracy.

Przez cały czas trwania konferencji otwarta będzie specjalnie przygotowana sala pokazowa tzw. Showroom, w której będzie można zobaczyć prezentowane rozwiązania sprzętowe i oprogramowanie.

Więcej informacji i rejestracja na: www.aplikom.com.pl/konferencja-wod-kan,3458.html

Patronami medialnymi konferencji są m.in.: miesięcznik „Wodociągi-Kanalizacja” oraz portal www.komunalny.pl


UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj