Policjanci z Kielc wspólnie z kolegami z Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 20-letniego mieszkańca Kielc. W jego mieszkaniu znaleźli kilogram amfetaminy schowany w… worku na śmieci.

Zatrzymany jest podejrzany o handel środkami odurzającymi. Kielecki sąd już zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na dwa miesiące.

Policjanci zatrzymali Kielczanina w zeszłą niedzielę późnym wieczorem w okolicy bloku, w którym mieszka. Mężczyzna nie spodziewał się, że prowadzony przez niego proceder przestępczy zostanie tak szybko zlikwidowany. Z pierwszych ustaleń policji wynika, że mężczyzna próbował rozszerzyć swoją dotychczasową działalność przestępczą na całe województwo. Policjanci znaleźli w jego mieszkaniu schowany w worku na śmieci ponad kilogram amfetaminy. Z odnalezionych narkotyków można wydzielić ponad 1000 „działek” narkotyku o czarnorynkowej wartości przekraczającej 30 tysięcy złotych. Za te czyny grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci przewidują kolejne zatrzymania w tej sprawie.

źródło: policja.gov.pl

Czytaj więcej

Skomentuj