Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [01.07-02.09.26] hasło 3 – tu zapadną decyzje [rotujący]

Strażnicy będa kontrolować

Strażnicy będa kontrolować
02.07.2012, o godz. 15:19
czas czytania: około 1 minuty
0

W lipcu ruszają kolejne kontrole posesji w gminie Konstancin-Jeziorna. Straż miejska będzie sprawdzać m.in. czy ich właściciele mają podpisane umowy na wywóz odpadów komunalnych i nieczystości ciekłych.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD1B FORUM RECYKLINGU 2026 [01.07-27.10.26]

Pierwszy na celowniku jest Kawęczyn, w którym kontrole rozpoczną się 2 lipca. Straż miejska na sprawdzenie 85 nieruchomości ma siedem dni. Później strażnicy pojawią się jeszcze w: Kępie Oborskiej, Kępie Okrzewskiej, Kierszku, Piaskach, Turowicach, Bielawie i Konstancinie-Jeziornie.

Podczas kontroli mundurowi sprawdzą m.in. czy właściciele posesji mają podpisane umowy na wywóz śmieci i odbiór nieczystości oraz posiadają dowody płacenia za wspomniane usługi. Za ich brak czekają mandaty.

źródło: konstancinjeziorna.pl

Tagi:

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [01.07-02.09.26] hasło 4 – dokąd zmierza [rotujący]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

AD1D TARGI GALABAU 16.07-18.09.26

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2026