Reklama

ad1a KUBOTA [17.05-16.06.24]

Suez Polska ma nowego prezesa. Dotychczasowy będzie pracował w rejonie Azji i Pacyfiku

Suez Polska ma nowego prezesa. Dotychczasowy będzie pracował w rejonie Azji i Pacyfiku
jwo
06.07.2020, o godz. 12:47
czas czytania: około 1 minuty
0

Andre Lemlyn objął funkcję prezesa zarządu Suez Polska. Zastąpił na tym stanowisku Stephane Heddesheimera, który będzie pracował jako Senior VP grupy Suez w rejonie Azji i Pacyfiku.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1B KUBOTA [17.05-16.06.24]

Andre Lemlyn jest związany z grupą Suez od ponad 25 lat. Jest ekspertem w branży gospodarki odpadami.

Swoją karierę zaczynał w Czechach, a w 1999 r. jako dyrektor finansowwy przyjął wyzwanie zarządzania finansami 20 spółek należących do Grupy SUEZ w Polsce, działających w wielu obszarach gospodarki odpadami i utrzymania czystości, odpowiedzialnych m.in. za odbiór i zagospodarowanie odpadów, produkcję paliw alternatywnych, prace remediacyjne, a także inne usługi dla gmin, jak sprzątanie ulic, odśnieżanie i utrzymanie terenów zielonych.

W 2005 r. Andre Lemlyn zmienił zakres obowiązków w grupie, przechodząc do roli operacyjnej i obejmując stanowisko dyrektora operacyjnego. Od tego czasu kontynuował rozwój współpracy z sektorem przemysłowym, zarządzając szerokim portfolio klientów, obejmującym m.in. największe sieci handlowe w Polsce, sektor petrochemiczny, zakłady produkcyjne wielu branż, jak również małych i średnich przedsiębiorców. Od 1999 r. zasiada w zarządach spółek zależnych Suez w Polsce.

Lemlyn odpowiada również za rozwój projektów spalarniowych, a także za realizację umowy PPP zawartej na 25 lat pomiędzy Suez i Poznaniem na termiczne przekształcanie odpadów z obszaru ZM GOAP oraz Gminy Suchy Las, zamieszkiwanych łącznie przez 800 tysięcy mieszkańców.

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

AD2 NIEBEZPIECZNE [31.05-17.07.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Odpady
css.php
Copyright © 2024