W dniach 25-26 marca 2010 r. w Poznaniu odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa “Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów. Systemy zbiórki odpadów”.

Organizatorzy chcą podczas tej edycji skupić się na systemach zbiórki odpadów, przedstawione zostaną aspekty prawne, praktyczne i organizacyjne. Prelegenci omówią przykłady zarówno z dużych, jak i małych miast. Część wykładów zostanie poświęcona kosztom selektywnej zbiórki, egzekwowaniu prawa oraz logistyce w gospodarce odpadami. Podczas konferencji nie zabraknie czasu do podjęcia dyskusji na temat optymalnych systemów zbierania odpadów. W drugim dniu konferencji zaplanowany jest wyjazd techniczny do sortowni odpadów.

Do udziału w obradach zaproszeni zostali przedstawiciele samorządu terytorialnego, izb branżowych, wybitni naukowcy, specjaliści oraz praktycy. Przybliżą oni problematykę konferencji i przedstawią swoje doświadczenia oraz uzyskane efekty. 

Organizatorem konferencji jest firma Abrys z Poznania. Serwis www.komunalny.pl jest jednym z patronów medialnych imprezy.


UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj