Szachowi mistrzowie

20.09.2013, o godz. 12:28
czas czytania: około 1 minuty
0

V Mistrzostwa Polski w Szachach Pracowników Firm Wodociągowych i Kanalizacyjnych dobiegły końca. Organizatorem imprezy, która odbyła się w dniach 13 i 14 września br. były Katowickie Wodociągi S.A. oraz Klub Szachowy HETMAN w Katowicach.

AD2 AKADEMIA BDO [16.07-25.08.24]

To były dwa dni ekscytujących rozgrywek, w których udział wzięło 18 zawodników z 8 przedsiębiorstw wodociągowych. W klasyfikacji indywidualnej I miejsce wywalczył Robert Janik z Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Chrzanowie. Drugie miejsce zdobył Tadeusz Szafraniec z Katowickich Wodociągów S.A. Na trzecim miejscu znalazł się Piotr Wirowski z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łodzi wyprzedzając o 0,5 punktu ubiegłorocznego Mistrza Marka Zychowskiego z Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyły Katowickie Wodociągi S.A. organizator Mistrzostw. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łodzi. Na trzeciej pozycji uplasowało się Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.