Ruszyła najważniejsza konferencja poświęcona selektywnej zbiórce odpadów!
Przed uczestnikami 17. Konferencji "Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów" dwa dni obrad oraz wyjazd studyjny do sortowni odpadów w Łodzi. To najważniejsze spotkanie poświęcone tematowi, który jest kluczem do osiągania poziomów recyklingu i budowania gospodarki obiegu zamkniętego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16834536822606241915)
