Włodzimierz Karpiński złożył rezygnację ze stanowiska sekretarza miasta Warszawy
W ubiegłym tygodniu, mój klient wysłał do mnie pisemną rezygnację z funkcji sekretarza miasta. Gdy tylko dotrze ona do mnie, niezwłocznie przekażę ją do stołecznego ratusza - powiedział w środę PAP pełnomocnik Włodzimierza Karpińskiego mec. Michał Królikowski.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10624038402606250400)

