Bezrobotni posprzątają tereny zieleni w Świdnicy
Kolejne tony śmieci znikną z miasta. Osiemnaście osób zatrudnionych w ramach prac społecznie-użytecznych będzie porządkować tereny zieleni. Prace rozpoczną się dziś, 6 marca, i potrwają do końca listopada. To cykliczny program realizowany od lat przez miasto.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4461898362606241823)
