Warmińsko-mazurskie. Saperzy oczyścili las koło Fuledy z ponad 7,5 tys. poniemieckich pocisków
Saperzy zakończyli w poniedziałek trwającą od 25 dni akcję podejmowania amunicji artyleryjskiej z czasów II wojny światowej, na którą natrafiono w lesie koło Fuledy na Mazurach. W sumie wydobyli z ziemi i wywieźli na poligon ponad 7,5 tys. pocisków.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21254355782606270928)
