Andruszkiewicz: nie zostawimy Polaków bez energii z dnia na dzień
Nie zostawimy Polaków na bruku, bez energii z dnia na dzień - powiedział we wtorek sekretarz stanu ds. cyfryzacji w Kancelarii Premiera Rady Ministrów Adam Andruszkiewicz. Dodał, że transformacja energetyczna musi być procesem rozłożonym na długie dekady.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9600597002606250905)
