Inwestycje wod-kan. Ministerstwo prosi gminy o pomoc
Przedsiębiorstwa i instytucje działające w zakresie gospodarki wod-kan będą mogły ubiegać się o unijne dofinansowanie, by dostosować się do wymagań dyrektywy o jakości wody do spożycia. Ministerstwo Infrastruktury chce opracować plan inwestycji. Do każdej gminy trafi specjalna ankieta.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21108409632606260951)
