Gdańsk powołał Społeczną Radę ds. Drzew
W Gdańsku powstała Społeczna Rada ds. Drzew – nowe gremium doradczo-opiniodawcze prezydenta miasta. Jej zadaniem będzie wspieranie działań na rzecz ochrony, utrzymania i rozwoju zadrzewień w mieście oraz rekomendowanie rozwiązań, które poprawią warunki życia drzew w przestrzeni miejskiej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9628218622606240752)
