Forum Energii i Recyklingu zakończone! Jest energia, co z recyklingiem?
Zakończyło się Forum Energii i Recyklingu towarzyszące Targom POL-ECO SYSTEM. Eksperci i praktycy branży recyklingu i czystej energii mówili o swoich bolączkach i nadziejach. Z wystąpień prelegentów wynika, że z czystą energią nie jest w Polsce najgorzej, natomiast branża recyklingowa jest w kryzysie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10575084182606240601)
