Na ulice śląskich miast wyjadą nowe antysmogowe auta - laboratoria
O zakupie nowych elektrycznych pojazdów do monitorowania jakości powietrza, przy wsparciu celowego programu woj. śląskiego Inicjatywa Antysmogowa, poinformowały we wtorek samorządy Częstochowy i Pyskowic.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8163400222606231726)
