PKP Intercity przewiozło w ferie o 9% więcej podróżnych niż rok temu
Podczas ostatnich ferii zimowych PKP Intercity przewiozło ponad 8 mln pasażerów - o 9 proc. więcej niż rok temu i 32 proc. więcej niż dwa lata temu - poinformował w czwartek przewoźnik. Podróżni wybierali m.in. połączenia między dużymi miastami, np. z Trójmiasta do Warszawy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2308069712606250034)
