2000 rodzin mieszka na byłym wysypisku śmieci. Czy czeka ich eksmisja?
Władze Buenos Aires kolejny raz zdołały uzyskać odroczenie policyjnej eksmisji ok. 2000 rodzin z terenu dawnego wysypiska śmieci pod miastem, zdobywając więcej czasu na znalezienie miejsc, gdzie mogłyby prowizorycznie osiedlić tę grupę bezdomnych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4051726812606231928)
