Kurtyka: będziemy szkolić kadry do prowadzenia transformacji energetycznej
We współpracy z KSAP powołujemy Akademię Transformacji Energetyczno-Klimatycznej, która przygotuje kadry administracji publicznej do prowadzenia polityki klimatycznej - oznajmił minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19783218202606280023)
